MEDIATEL získal nejvyšší úroveň certifikace společnosti Google™ a stal se Google AdWords Premier SMB Partnerem.

TISKOVÁ ZPRÁVA

(Praha, 19. 11. 2014 )

Společnost MEDIATEL, digitální mediální agentura zaměřená na segment SMB (malých a středních podnikatelů), oznamuje, že se v těchto dnech stává strategickým partnerem společnosti Google v rámci programu Google AdWords Premier SMB Partner v České republice. Po loňském roce, kdy MEDIATEL vstoupil mezi členy programu Google Partners tak přichází ocenění MEDIATELU jako poskytovatele služeb pro malé a střední firmy v podobě nejvyšší úrovně partnerství s Google. 

Cílem tohoto strategického partnerství je pomoci malým a středním podnikům s efektivní a profesionální správou online kampaní. Proč je pro MEDIATEL titul Google AdWords Premier SMB Partner tak důležitý a co přináší zákazníkovi? „Všechny produkty, služby a konzultace klientům vždy poskytujeme na té nejvyšší úrovni a proto jsme rádi, že tuto úroveň služeb můžeme nabídnout i v rámci produktu Google AdWords. Je nám tedy ctí, že patříme mezi vybrané společnosti, které certifikaci Google AdWords Premier SMB Partner v České republice získaly. “ říká Luboš Čipera, generální ředitel společnosti MEDIATEL, s. r. o.

„Program Google AdWords Premier SMB Partner je dokonalý způsob, jak malé podniky spojit se společnostmi, které jim pomohou získat co nejvíce z jejich on-line reklamy, “ říká Edward Ungar, ředitel společnosti Google EMEA Channel Sales. „Pod vedením MEDIATELu, který patří mezi naše spolehlivé partnery s odbornými znalostmi, mohou malé a střední podniky maximalizovat hodnotu a výkon svých kampaní. „

Google AdWords Premier SMB Partner je program, který propojuje ověřené a zkušené partnery poskytující službu Google AdWords TM s malými a středními podnikateli, kteří hledají odbornou pomoc při vytváření, správě a optimalizaci jejich online reklamních kampaní. Premier SMB Partner splňuje nejvyšší standardy a kriteria společnosti Google pro kvalifikaci, transparentnost a služby zákazníkům.

„MEDIATEL je agentura s dlouholetou tradicí a znalostmi českého reklamního trhu. Naše  stabilní pozice mezi mediálními agenturami dává naším klientům jistotu spolupráce postavené na pevných základech.“ – dodává Luboš Čipera.

MEDIATEL je moderní mediální agentura s více než 20 letou tradicí a širokým portfoliem online marketingových služeb a tištěné inzerce pro malé a střední firmy či živnostníky (SME/SMB). Jako jediní na českém trhu dokážeme optimalizovat firemní komunikaci v tradičních i elektronických médiích. Díky příslušnosti k silné mezinárodní skupině FCR Media Group, působící v 12 evropských zemích, máme přístup k nejmodernějším technologiím a informacím ze zahraničních trhů.

Google a AdWords je ochrannou známkou společnosti Google Inc.

Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director
MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz