6. ročník veletrhu nábytku, interiéru a designu se nezadržitelně blíží. Nenechte si ujít příležitost navštívit největší podzimní akci svého druhu společně se společností  MEDIATEL!

Podzimní veletrhy FOR INTERIOR a FOR DECOR & PRESENT nabídnou inspiraci pro váš domov

Přemýšlíte, jak zútulnit váš domov, abyste se v něm cítili neustále dobře? Občas i malý doplněk rozzáří interiér k nepoznání. Pokud se chystáte na kompletní proměnu vašeho „historického“ interiéru nebo jen hledáte vhodné bytové doplňky či dárky pro vaše blízké, inspiraci můžete najít na veletrhu. Přední čeští i zahraniční vystavovatelé včetně designových studií představí v areálu PVA EXPO PRAHA od 1. do 4. října 2015 to nejlepší ze své produkce.

Veletrh nábytku, interiéru a designu FOR INTERIOR patří mezi největší podzimní akce svého druhu.

Představí se na ní mnoho významných českých i zahraničních výrobců nábytku, ale i menších interiérových studií a bytových architektů. Chybět nebude ani atraktivní doprovodný program. Pomocnou ruku při návrhu nového interiéru nabídne tým špičkových architektů z ateliéru de.fakto. Ti přímo před zraky návštěvníků zrealizují osm návrhů interiérů. Nejnovější poznatky ze světových veletrhů pak do Prahy přiveze Institut bytového designu, který si připravil seminář na téma Světové trendy v interiérech. Francouzská značka Ligne Roset, která patří mezi nejvýznamnější výrobce designového nábytku na světě, promění jednu halu v interaktivní prostor – Pavilon smyslů.

Veletrh nábytku, interiéru a designu FOR INTERIOR patří mezi největší podzimní akce svého druhu. Představí se na ní mnoho významných českých i zahraničních výrobců nábytku, ale i menších interiérových studií a bytových architektů. Chybět nebude ani atraktivní doprovodný program. Pomocnou ruku při návrhu nového interiéru nabídne tým špičkových architektů z ateliéru de.fakto. Ti přímo před zraky návštěvníků zrealizují osm návrhů interiérů. Nejnovější poznatky ze světových veletrhů pak do Prahy přiveze Institut bytového designu, který si připravil seminář na téma Světové trendy v interiérech. Francouzská značka Ligne Roset, která patří mezi nejvýznamnější výrobce designového nábytku na světě, promění jednu halu v interaktivní prostor – Pavilon smyslů.

NA VELETRH  FOR INTERIOR ZDARMA SE SPOLEČNOSTÍ MEDIATEL

Chystáte se na veletrh? Buďte našimi hosty! Pro získání čestné vstupenky stačí vyplnit krátký dotazník, který najdete ZDE.

6. ročník veletrhu FOR DECOR & PRESENT nabídne jako každý rok pomocnou ruku při nákupu vánočních dárků a dekorací do vašeho domova. Těšit se můžete na nepřeberné množství originálních dekorací, bytového textilu, luxusních dárků i maličkostí, které udělají radost.

Dvojici veletrhů pro bydlení doplní oblíbená akce FOR GASTRO & HOTEL, jejíž součástí bude letos i semifinále mezinárodní soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE a atraktivní doprovodný program, např. odborný seminář spol. MEDIATEL na téma: Digital Presence Managment.