Nenechte si ujít 5. ročník veletrhu zaměřeného na vybavení interiérů FOR INTERIOR a souběžně probíhající veletrhy: FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL.

FOR INTERIOR 2014

Loňský ročník veletrhu nábytku, interiérů a bydlení FOR INTERIOR s návštěvností téměř 30 000 lidí a více než 470 vystavovateli z 10 zemí v souhrnu veletrhů potvrdil svoji pozici nejvýznamnější podzimní nábytkářské akce v ČR. Letos se tedy dají očekávat neméně atraktivní vystavovatelé a doprovodný program. Jako hrdý mediální partner Vám přinášíme možnost získat zlevněnou vstupenku. Pro její získání vyplňte formulář.

Vysokou návštěvnost a atraktivitu přináší tradičně souběžná výstava FOR GASTRO & HOTEL spojená s řadou ochutnávek, prezentací a atraktivního doprovodného programu pod hlavičkou Asociace kuchařů a cukrářů ČR – AKC ČR.

Součástí letošního doprovodného programu veletrhu, který je již tradičně přináší příležitost získat inspiraci i obchodní kontakty, bude také odborný marketingový seminář společnosti MEDIATEL. Zaměřený především na segment HORECA. 

Seminář s doplňujícím názvem: Získat zákazníka je jako sbalit ženu: těžké, ale dá se to naučit. Tipy, příklady a praxe marketingu pro HORECA. se koná 25. září 2014 (čtvrtek) od 14.00 hodin v rámci doprovodného programu veletrhu FOR GASTRO&HOTEL 2014 v PVA Expo Praha Letňany. Seminář je zdarma a registrovat se na něj můžete prostřednictvím elektronického formuláře, který najdete na stránkách veletrhu.

Anotace:

  • Je těžké zaujmout potenciálního zákazníka? Co ovlivňuje jeho nákupní rozhodnutí v internetové reklamě? Jak budovat dlouhodobý vztah se zákazníky nejen prostřednictvím sociálních sítí? Podíváme se společně na časté chyby při „namlouvání“ nových zákazníků, chyby v komunikaci a při budování oboustranně prospěšného vztahu se stávajícími zákazníky. Příklady, case study a tipy na zefektivnění komunikace a zvýšení prodeje. –

Přednášející:

  • Vladimír Buťa, marketingový ředitel společnosti MEDIATEL, s.r.o.

Těšíme se již brzy na viděnou!

FOR INTERIOR 2014


Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.: +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz