Vánoce se blíží a vy přemýšlíte, čím udělat svým nejbližším radost? Pak si poznamenejte do diáře 10. – 13. prosince 2015, kdy se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční tradiční vánoční akce Stříbrné vánoční dny. Čekat na vás bude výběr z 6000 dárků od více než 350 vystavovatelů. Přijďte si užít předvánoční atmosféry plné vůní a vánočních koled, ochutnat to nejlepší svařené víno a zároveň nakoupit dárky za nízké ceny přímo od výrobců.

mediatel_SVD

 

Ráj vánočních dárků pod jednou střechou

Pro návštěvníky oblíbené předvánoční akce bude připraveno tisíce tipů na vánoční dárky všeho druhu a také atraktivní doprovodný program. Vánoce patří hlavně dětem, proto nabídka her a hraček bude opravdu pestrá. Dámám udělá radost luxusní spodní prádlo, kosmetika nebo moderní bytové doplňky. Chybět nebudou ani vánoční dekorace podle posledních trendů, aby mohla každá žena originálně přichystat svůj domov pro jedinečné slavnostní chvíle.

Jak je známo, ručně vyráběná maličkost udělá leckdy větší radost, než drahý dárek. Darujte originální dárky od nezávislých tvůrců. Ti nabídnou ve Fashion zóně to nejlepší ze své produkce šperků, módy a designu. V části Český jarmark pak budou moci návštěvníci nakoupit rukodělné výrobky – dekorativní a užitkové předměty ze skla či keramiky od malých poctivých výrobců.

Mediatel_SVD 2015


Čestná vstupenka od společnosti MEDIATEL

Pojďme s námi na veletrh! MEDIATEL přináší čestné vstupenky Vám a Vašim blízkým zdarma. Čestnou vstupenku získáte kliknutím na obrázek níže:

_OŘEZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více informací o veletrhu:  www.vanocnidny.cz
Tisková zpráva pořadatele:   ZDE
F
acebook pořadatele: ZDE