Již 3. rokem  podporuje společnost MEDIATEL prestižní vinařskou soutěž Vinařství roku, pořádanou Svazem vinařů České republiky.

head

7. ročník soutěže Vinařství roku zná své finalisty

V prestižní soutěži Vinařství roku 2015 jsou již známá jména 9 finalistů. Vítězové budou vyhlášeni na slavnostním večeru 2. června v Městském divadle Brno. Nově je součástí projektu Wine Weekend Brno, který od 2. do 5. června zaplní moravskou metropoli kvalitním vínem a špičkovou gastronomií.

Do hlasování o hlavním vítězi Vinařství roku 2015 se zapojí i veřejnost

I v tomto roce se zapojí široká veřejnost do volby toho nejlepšího vinařství. Z tohoto hlasování vzejde jak vítěz v kategorii Hlas veřejnosti, tak také absolutní vítěz a nový držitel titulu Vinařství roku 2015. Hlasování bude probíhat od 13. dubna do 27. května pomocí sms zprávy anebo prostřednictvím webových stránek soutěže: www.vinarstviroku.cz. Odměnou pro všechny milovníky vína hlasující na internetu je tipovací soutěž o zajímavé ceny. Detailní podmínky najdete na www.vindemiapublica.cz.

vr

finlalisté_VR_2015

Projekt Wine Weekend Brno

Projekt Wine Weekend Brno se bude konat od 2. do 5. června a nabídne milovníkům dobrého jídla a vína různé možnosti, kde se mohou s vínem nejen setkat, ale také jej v příjemném prostředí degustovat. Jedná se o Špilberk Food Festival, studentskou akci Wine Picnic Vinařská a Festival vína pod Petrovem. Podrobné informace najdete na www.wineweekendbrno.cz.

Více informací o soutěži Vinařství roku 2015: ZDE
Více informací o anketě  Vinařství roku 2015 – Hlas veřejnosti: ZDE
Tisková zpráva organizátora soutěže z Tiskové konference (12. 4. 2016) ke stažení (formát Word): TZ_Vinarstvi roku 2015_Locomotion