Společnost MEDIATEL, s.r.o. se stala hlavním partnerem oblíbené soutěže, do které jsou zařazena vinařství, vinné sklepy, vinotéky, restaurace i ubytovací zařízení, která splňují kritéria Certifikace Národního vinařského centra.

TOP vinařský cíl

Na základě úspěšné spolupráce na prestižní vinařské akci – Vinařství roku 2014, ve které  měla naše společnost titul hlavního partnera a titulárního partnera kategorie
MEDIATEL Vindemia Publica (hlasování veřejnosti) se rozhodlo vedení společnosti k dalšímu společnému projektu.

Soutěž TOP vinařský cíl roku 2014 je každoroční příležitostí, jak ocenit své oblíbené vinařství prostřednictvím internetového formuláře na www.topvinarskycil.cz, kde najdete také detailní pravidla soutěže.

Hlasování probíhá v průběhu turistické sezony od 1.6. do 30.9.2014 a vyhrát můžete zapůjčení vozu Mercedes-Benz třídy V na 1 měsíc, sadu vín v hodnotě 10.000,- vybraná sommelierem Vinařského Institutu a další zajímavé ceny.

Přímý odkaz na hlasovací formulář: ZDE

Slavnostní vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií a absolutního vítěze soutěže proběhne 23. 10. 2014 na Zámku Valtice a Salonu vín, které bude doprovázeno odbornou degustací a rautem.

Zámek Valtice


Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.:    +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz