Společnost MEDIATEL ve spolupráci s agenturou Správná volba si Vás dovolují pozvat na odbornou konferenci zaměřenou na obchodní a marketingová řešení pro malé a střední ppodnikatele s názvem Veletrh řešení.

MEDIATEL generálním partnerem série Veletrhů řešení pro podnikatele

Spolupráce a partnerství na sérii odborných akcí, které spojují úspěšná setkání podnikatelů, manažerů, obchodníků a marketérů spolu s prezentacemi konkrétních řešení dané tématiky zajišťuje agentura Správná volba. Ta má na svém kontě již 7.ročník této úspěšné akce, jejíž obsahový model vychází z jednoduchého principu: Představit a předat maximum informací v minimálním čase posluchačům srozumitelně a prakticky.

V nadcházejících dnech se tak, můžete těšit na celkem 4 akce, které se budou konat v Brně, Praze, Plzni a Třinci, další 4 akce se pak uskuteční na podzim tohoto roku. Již 5. února v brněnském hotelu Santon odstartuje sérii  1. akce s podtitulem „Jak podnikat chytře a s odvahou?“, na které zazní mimo jiné tato témata:

  • Jak opustit zónu komfortu?
  • Jak využít sílu chytrého marketingu?
  • Jak převést své podnikání na franchízu?
  • Jak efektivně financovat podnikání?
  • Jak zvolit optimální právní formu?
  • Jak maximálně vytěžit data?

„Během 5 minutové prezentace Vám představím problematiku i konkrétní řešení klíčového tématu: Jak využívat chytrý marketing pro efektivitu svých investic a také firemní nástroje, které v rámci služeb našim klientům poskytujeme.“  nastínil obsah svého příspěvku jeden z řečníků, Jiří Procházka-Trade marketing manager společnosti MEDIATEL. Celý rozhovor s ním si můžete přečíst na stránkách akce: www.veletrhreseni.cz. V druhé části akce pak budou mít účastnící prostor pro individuální konzultace s vybranými přednášejícími či networking. Detailní představení přednášejících, více o programu a přihlášku na akci najdete ZDE.

Prohlédněte si záznam z prezentace Jirky Procházky na loňském ročníku akce Veletrh řešení VI.: