Letošní výroční internetovou konferenci Internet Advertising Conference 2016 (IAC) zcela ovládla témata jako aktuální trendy v digitálu nebo nežádoucí regulace internetu. Mezi přednášejícími, kteří společně pojali téma kontroly v zcela opačném (pozitivním) světle, byl také generální ředitel společnosti MEDIATEL Luboš Čipera a Rachel Martin ze společnosti Yext.

internet-advertising-conference-2016-MEDIATEL_2

Největší konference o trendech v marketingu a online reklamě v České republice, Internet Advertising Conference 2016 (IAC), přivítala 12. 4. v Praze nejen zahraniční hvězdy světového byznysu, ale také velkou koncentraci lidí z mediálních domů a reklamy. Během celodenního programu zazněly prezentace jak v českém tak anglickém jazyce. Ve dvou sálech tak byla pro všechny zúčastněné (přes 670 osob) příležitost poslechnout si od profesionálů konkrétní případové studie, statistiky a tipy z praxe v RTB a digitálu.

Pokud jste neměli možnost se zúčastnit, prohlédněte si alespoň některé materiály z konference:

  • Prohlédněte si prezentaci Rachel Martin ze společnosti Yext, která představuje novinku v oblasti lokálního marketingu. Naši zákazníci ji znají pod názvem Mext. Prezentace je v anglickém jazyce, najdete ji  ZDE.
  • Výběr příspěvků na Facebooku zveřejněných samotnými účastníky konference najdete jednoduše přes (hashtag) #IAC16.
  • Trendy internetové reklamymonitoring za rok 2015 (SPIR, AdMonitoring) online ZDE.
  • Fotogalerie a další info o akci najdete ZDE.

internet-advertising-conference-2016-134