Lokální SEO
a správa katalogů s MEXT

Buďte vidět ve vyhledávačích a katalozích efektivně a levně! Včetně registrace do katalogů a map. Pouze za 1 190 Kč ročně získáte 29 profilů a záznamů vaší firmy na internetu, které si sami jednoduše vytvoříte a následně spravujete, aktualizujete a rozšiřujete z jediného formuláře v platformě MEXT. Ty mimo jiné fungují i pro lokální SEO a pomohou vašemu webu, aby byl více vidět pro zákazníky v okolí.

  • Sami lehce vytvoříte naráz 29 profilů a záznamů vaší firmy (mimo jiné na Google, Facebook, Apple, Bing, Instagram, Waze, TomTom, TripAdvisor a mnoha dalších). Pokud zde už záznamy jsou, MEXT je najde a propojí je automaticky.
  • Vyplnit informace zvládne skutečně každý, jednoduše v přehledném webovém formuláři, vše v češtině.
  • Cokoli potřebujete změnit, uděláte jen jednou v MEXT a platforma pak vše automaticky změní na všech spravovaných umístěních.
  • Získáte lepší pozice (lokální SEO) v lokálním hledání a tím více zákazníků.
  • Cenné zpětné odkazy na vaše webové stránky a lepší pozici vašeho webu (SEO).

Jak si vaše firma stojí nyní? Otestujte svou firmu pomocí formuláře pro bezplatnou analýzu dohledatelnosti.

Otestujte svou firmu

Více zákazníků z lokálního hledání (lokální SEO) a katalogů

Nemusíte trávit čas registrací do různých sociálních sítí, map a GPS navigací, učením se nových věcí a pamatováním desítek hesel. A už vůbec nemusíte nikomu platit za zveřejnění vaší firmy na internetu. 29 vašich profilů a záznamů firmy — Google, Facebook, Apple, Bing, Zlaté stránky, Instagram, Waze, TomTom, TripAdvisor, Foursquare a mnoho dalších míst, kde vás naleznou vaši zákazníci vždy s aktuálními a správnými informacemi.