Víkendová akce až pro deset osob v celkové hodnotě 150 000 Kč je hlavní výhrou letní soutěže pořádané společností MEDIATEL. Přihlásit se do soutěže mohou zaměstnanci pod IČO svého zaměstnavatele, podnikající fyzické nebo právnické osoby. Podmínkou je natočení kolektivního videoklipu na téma, jaké chyby se dá dopustit při hledání konkurenční výhody a odlišení se od konkurence.

Za každé soutěžní video poskytne společnost MEDIATEL finanční hotovost dětem, které se né vlastní vinou ocitly mimo vlastní rodinu. Soutěžící pouhým přihlášením videa podpoří děti, které v SOS vesničkách získají nový domov.

Jak vyhrát? Stačí se nechat inspirovat videi na stránce www.vicezakazniku.cz a natočit vlastní vtipný spot o tom, jaké chyby se mohou stát při snaze zaujmout zákazníka a stát se originálním. Video pak jen umístit na YouTube a přidat jeho link na Facebook stránku společnosti MEDIATEL. Následně pak jen čekat, kolik dostane hlasů. Uzávěrka hlasování pro nejlepších 5 finálových videí je 25. 8. 2013 ve 23:59. Soutěž vyvrcholí na slavnostním vyhlášení 4. 9. 2013.

Soutěž je týmová a počet „herců“ ve videu je neomezený. Mohou se jí účastnit i jednotlivci.  V rámci přihlášky do soutěže se vyplňuje i představa o výhře, která je v tomto případě skutečně štědrá. Výherci bude poskytnuta kompletní realizace víkendové akce až pro 10 osob podle vlastní představy v hodnotě 150 000 Kč.

„Součástí kampaně je nejen poskytnout v době dovolených a volnějšího pracovního režimu možnost cíleného stmelení kolektivu, ale také poukázat na možnost penetrace on-line segmentu virálním videem, které může nést název společnosti, za níž budou účastníci soutěže vystupovat. Spojení s brandem však není podmínkou. Právě internetový marketing a dostatečná viditelnost a dohledatelnost našich zákazníků na internetu jsou jednou z prioritních aktivit, které společnost MEDIATEL v rámci komplexních služeb klientům nabízí,“ říká Luboš Čipera, generální ředitel společnosti MEDIATEL. „Na příspěvky se těšíme a všem účastníkům přejeme hodně štěstí.“

Více informací na webu www.vicezakazniku.cz