Již devátý ročník internetového projektu, který dává příležitost široké veřejnosti ocenit nejlepší produkty a služby českého internetu za uplynulý rok odstartoval druhou polovinou července.

Křišťálová lupa 2014

Dejte hlas svým oblíbeným produktům a nominujte je na cenu českého internetu ve veřejné anketě KŘIŠŤÁLOVÁ LUPA 2014.

Pořadatel, server Lupa.cz, prostřednictvím tohoto projektu hledá nejúspěšnější a nejzajímavější projekty, užitečné služby a výrazné osobnosti českého Internetu.

Až do neděle 31. srpna má tak každý příležitost svou nominací přispět k volbě těch nejlepších, těch, které je nejvíce zaujaly. Své tipy mohou internetoví uživatelé posílat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách ankety. Expertní panel, zastoupený odbornými novináři, publicisty a blogery, následně uspořádá, protřídí a doplní nominace veřejnosti pro finální hlasování. Své tipy posílá současně také odborná porota složená z významných osobností podnikatelského, mediálního a internetového světa.

Společnost MEDIATEL patří mezi tradiční poskytovatele internetových služeb a on-line nástrojů. Pokud i Vy spokojeně využíváte katalogu Zlatestranky.cz (v jeho on-line i mobilní verzi) či praktickou aplikaci Zdravotnický průvodce, podpořte je a zašlete jim svůj hlas v nominačním formuláři.

Nováčkem mezi produkty, který si zaslouží pozornost a podporu jsou mStránky, díky kterým si můžete vytvořit svůj vlastní web rychle, snadno a hlavně zdarma.

Nominační hlasy lze zasílat až do konce srpna prostřednictvím on-line formuláře, který najdete na webu: www.kristalovalupa.cz.

Děkujeme za Vaši podporu.

Křišťálová lupa, nominace


Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.: +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz