KB-BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby betonových prvků a prodeje stavebních materiálů.

Za více než 25 let si společnost vybudovala velmi silnou a stabilní pozici na trhu a zároveň si po celou dobu své existence drží post lídra a inovátora v oblasti betonových zdících tvarovek a dalších betonových prvků.

„Práce s platformou je jednoduchá a šetří náš čas. Nejvíce využíváme možnost hromadné úpravy otevírací doby o svátcích nebo inventurách. Je to jednoduché a rychlé.  Spravujeme v platformě 14 poboček, které prodávají produkty KB Blok a tak využíváme i možnosti správy informací o zboží, které jednotlivé pobočky nabízejí. Na každou pobočku mohu zvlášť vytvořit sadu klíčových slov podle druhu zboží, které aktuálně nabízejí a jednoduše je pak změnit. Líbí se mi také, že jsou jednotlivé záznamy třeba na Google Moje Firma uzamčeny proti změnám. Nemusíme tak mít obavy, že by se informace změnily bez našeho vědomí.“ Ing.  Jitka Andertová,  Marketing Officer KB Blok systém s.r.o.