Máte informace o firmě
na internetu pod kontrolou?

Udělejte si zdarma analýzu vaší firmy na internetu. Informace, které o sobě říkáte, jsou velmi důležité pro vaše zákazníky. Vnímání vaší firmy, a tím i vaše zisky, špatné nebo chybějící informace zásadním způsobem ovlivňují.

Jak jste k nalezení při lokálním hledání? A jak vás naleznou zahraniční návštěvníci? Jaký na ně uděláte první dojem ve vyhledávačích?

Informace o vaší firmě

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí bezplatné služby analýzy zobrazování na internetu jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

  • vyplňte tabulku vpravo a klikněte na Analyzovat zdarma
  • 02. Validace
    jak vaši nabídku vidí potencionální zákazníci
  • 03. Aktivace
    výběr služby pro aktivaci změn

Jaké výhody služba MEXT přináší

Zlepšete online reputaci vaší firmy, mějte pod kontrolou hodnocení a komentáře vašich hostů, využijte zpětnou vazbu pro zlepšení vašich služeb.

Dělejte věci jednoduše, levně a efektivně.

66 % obyvatel

Zasáhněte celý produktivní internet! Česká republika má dle informací Českého statistického úřadu 65,6 % obyvatel ve věku 15 až 64 let. To je 6 927 000 obyvatel. A všechny je můžete oslovit díky snadné správě firemních zápisů od společnosti MEDIATEL. Zároveň získáte také profesionální reporty a možnost spravovat firemní sociální sítě z jednoho místa.


Navigace a aplikace

Váši firmu můžete díky společnosti MEDIATEL prezentovat, a informace o ní a vašich produktech spravovat, z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví ve všech primárních GPS navigacích — Waze, TomTom, Google Maps, HERE, Navmii a dalších online navigacích. Mimo GPS navigace se promítnou i do turistických aplikací AroundMe a Where To a do palubních navigací automobilů.


Nabídka pro firmy a korporáty

Vaši firmu budete prezentovat a informace spravovat z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví v důležitých službách — budete mít pod plnou kontrolou a uzamčen proti nežádoucím změnám účet Google Moje Firma, Facebook, TripAdvisor, Zlaté stránky, Foursquare, navigace TomTom, Waze i palubní navigace mnoha značek aut, stejně jako Google+, Yelp, Snapchat, Infobel, Tupalo, Najisto a dalších.