Google Moje firma snadno a rychle

Informace o vaší firmě

 • Získejte účet na Google Moje firma zdarma a rychle,
 • získáte jistotu, že vaše údaje nikdo nezmění — díky službě MEXT,
 • získáte jistotu, že všechny údaje o vaší firmě budou aktuální — díky službě MEXT.

Vyplňte formulář a zjistěte, jak vypadá váš zápis na Google a v desítkách atraktivních katalogů, mapách a GPS navigacích.

 • vyplňte tabulku vpravo a klikněte na Analyzovat zdarma
 • 02. Validace
  jak vaši nabídku vidí potencionální zákazníci
 • 03. Aktivace
  výběr služby pro aktivaci změn

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.)

Google je nejpoužívanější internetový vyhledávač. Umožňuje uživatelům vyhledávat pomocí klíčových slov. Zadá-li uživatel klíčové slovo ve tvaru co & kde (nebo v prohlížeči povolí identifikaci polohy), získá výsledky z Google Map a dalších online katalogů.

Pro podporu lokálního marketingu je pořadí výsledků tohoto typu vyhledávaní klíčové. Poskytují-li firmy společnosti Google pravidelně aktualizované informace, získávají tak konkurenční výhodu. Služba MEXT je v České republice jedinou platformou, která firmám takovou výhodu umožňuje. Pomáhá spravovat informace o vaší firmě a vašich provozovnách nejen na Google, ale v dalších 24 důležitých zdrojích. Je to rychlé, jednoduché a přizpůsobené vašim potřebám.

V dnešním světě plný chytrých telefonů, mobilů a bezpilotních vozů, vyžadují čím dál častěji přesné lokalizační údaje. Pro kvalitní lokální marketing je nejdůležitější mít veškerá aktuální data na Googlu.

Se službou MEXT můžete spravovat veškerá data o vaší poloze na Google Moje Firma – jedná se o nástroj, kde můžete spravovat veškeré informace o vaší firmě ve vyhledávači, Google Mapách a na dalších místech, které z ní čerpají údaje (pro příklad GPS navigace Waze).

Díky hlavní stránce ve vyhledávači můžete mít přehled o veškerých svých aktivitách a tak se maximálně soustředit na prodeje. Je důležité, mít firemní údaje vždy aktuální.

 • Lokalizační data, synchronizujte automaticky vaše jméno, adresu, telefonní číslo a otevírací hodiny přímo ze služby MEXT.
 • Otevírací hodiny, aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách.
 • Kategorie, vyberte si kategorie tak, aby přesně definovala vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.
 • Loga, synchronizujte si logo na firemním profilu, budete lépe vyčnívat ve výsledcích vyhledávání a mapových podkladech napříč Google.
 • Fotogalerie, správný výběr fotografií zajistí odlišnost od konkurence.

Službu vám zdarma přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o.