Kongresová sleva 50 %

Udělejte si zdarma analýzu vaší firmy na internetu, aktualizujte své údaje a získejte speciální slevu 50 % na využívání služby MEXT na prvních 12 měsíců.

Informace o vaší firmě

Zjistěte jak si stojí váš podnik na internetu a získejte mimořádnou slevu 50 %. Pouze pro návštěvníky FOR GASTRO & HOTEL 2019. Platí pouze pro objednávky do 17. 10. 2019.

  • vyplňte tabulku vpravo a klikněte na Analyzovat zdarma
  • 02. Validace
    jak vaši nabídku vidí potencionální zákazníci
  • 03. Aktivace
    výběr služby pro aktivaci změn

Jaké výhody služba MEXT přináší

Službu STARTER získáte se slevou 50 % pouze za 200 Kč měsíčně. Službu PROFESSIONAL za 500 Kč měsíčně. Při platbě na rok předem nabízíme 2 měsíce užívání služby MEXT zdarma.

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí bezplatné služby analýzy zobrazování na internetu jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Analyzujeme vaší firmu v katalozích

66 % obyvatel

Zasáhněte celý produktivní internet! Česká republika má dle informací Českého statistického úřadu 65,6 % obyvatel ve věku 15 až 64 let. To je 6 927 000 obyvatel. A všechny je můžete oslovit díky snadné správě firemních zápisů od společnosti MEDIATEL. Zároveň získáte také profesionální reporty a možnost spravovat firemní sociální sítě z jednoho místa.


Navigace a aplikace

Váši firmu můžete díky společnosti MEDIATEL prezentovat, a informace o ní a vašich produktech spravovat, z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví ve všech primárních GPS navigacích — Waze, TomTom, Google Maps, HERE, Navmii a dalších online navigacích. Mimo GPS navigace se promítnou i do turistických aplikací AroundMe a Where To a do palubních navigací automobilů.


Nabídka pro firmy a korporáty

Vaši firmu budete prezentovat a informace spravovat z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví v důležitých službách — budete mít pod plnou kontrolou a uzamčen proti nežádoucím změnám účet Google Moje Firma, Facebook, TripAdvisor, Zlaté stránky, Foursquare, navigace TomTom, Waze i palubní navigace mnoha značek aut, stejně jako Google+, Yelp, Snapchat, Infobel, Tupalo, Najisto a dalších.