Ihned zjistíte, jestli vás najdou na internetu zákazníci, kteří hledají firmu v Olomouci a okolí

Otestujte svou firmu

Stačí jen vyplnit formulář a zdarma online

  • prověříte online tři desítky důležitých míst internetu –  Google, Facebook, Apple, Bing, Google mapy, Waze, Zlaté stránky, TripAdvisor, Snapchat,  TomTom a desítky dalších
  • uvidíte to, co vidí zákazníci, kteří vás hledají v Českých Budějovicích a v okolí
  • zjistíte, kolik a jaké chyby mají vaše prezentace na internetu a co máte opravit
  • poznáte, jakou máte šanci, že u vás nakoupí nebo využijí vaši službu

Využijte zdarma nástroj na online analýzu prezentace firem na internetu, v mapách a v GPS navigacích.

Výsledky analýzy uvidíte ihned a také vám je obratem zašleme na uvedený e-mail. 

Službu vám zdarma přináší MEXT, platforma provozovaná společností MEDIATEL CZ, s.r.o. Součástí této bezplatné služby analýzy prezentace firem na internetu jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

66 % obyvatel

Zasáhněte celý produktivní internet! Česká republika má dle informací Českého statistického úřadu 65,6 % obyvatel ve věku 15 až 64 let. To je 6 927 000 obyvatel. A všechny je můžete oslovit díky snadné správě firemních zápisů od společnosti MEDIATEL. Zároveň získáte také profesionální reporty a možnost spravovat firemní sociální sítě z jednoho místa.


Navigace a aplikace

Váši firmu můžete díky společnosti MEDIATEL prezentovat, a informace o ní a vašich produktech spravovat, z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví ve všech primárních GPS navigacích — Waze, TomTom, Google Maps, HERE, Navmii a dalších online navigacích. Mimo GPS navigace se promítnou i do turistických aplikací AroundMe a Where To a do palubních navigací automobilů.


Nabídka pro firmy a korporáty

Vaši firmu budete prezentovat a informace spravovat z jediného místa. Aktualizace se automaticky upraví v důležitých službách — budete mít pod plnou kontrolou a uzamčen proti nežádoucím změnám účet Google Moje Firma, Facebook, TripAdvisor, Zlaté stránky, Foursquare, navigace TomTom, Waze i palubní navigace mnoha značek aut, stejně jako Google+, Yelp, Snapchat, Infobel, Tupalo, Najisto a dalších.