Služba Mext.cz přináší novinku k firemnímu profilu v katalogu firem ZlatéStránky.cz s názvem Ověřená firma. Každá firma se potýká s konkurenčním bojem a následně hledá různé způsoby, jak se dostatečně odlišit. Nyní pro vás máme skvělou příležitost!

Pravidelně aktualizované a ověřené informace

Dnešní zákazník na internetu očekává, že najde pravdivé informace bez dlouhého hledání. Proto je dobré mít vždy aktualizované firemní údaje. Prezentace vaší firmy v internetovém katalogu ZlatéStránky.cz bude zviditelněná pečetí Ověřená firma.

Služba Mext.cz přináší novinku k firemnímu profilu v katalogu firem ZlatéStránky.cz

Pečeť Ověřená firma zaručí pravidelně aktualizované a ověřené firemní informace. Zaměstnanci katalogu ZlatéStránky.cz firemní údaje kontrolují a prověřují jejich platnost tak, aby se mohl zákazník spolehnout na uvedené údaje přímo u výsledku vyhledávání.

Pečeť Ověřená firma

Se službou Mext.cz jsou pravdivé a aktuální informace samozřejmostí.

Firemní profily u zákazníků služby Mext.cz jsme automaticky označili pečetí Ověřená firma. Jedná se o skvělou příležitost, jak zaujmout zákazníky na první pohled a dostatečně se tak odlišit od všude přítomné konkurence.

S pečetí Ověřená firma rovnou na firemní web

Každá pečeť Ověřené firmy obsahuje unikátní HTML kód, který je generován na základě firemního profilu v katalogu ZlatéStránky.cz. Stačí zkopírovat HTML kód vaší přidělené pečeti a poté si jí můžete vložit kamkoli do svých webových stránek.

Návštěvník vašich webových stránek se tak jednoduše jedním klikem může přesvědčit, že jste Ověřená firma.

Tip na závěr

Pokud máte se samotným nastavením pečeti problém a nevíte si rady, obraťte se na vašeho správce webu.

Více informací o pečeti Ověřená firma najdete na webu ZlatéStránky.cz, případně kontaktujte prostřednictvím infolinky společnosti MEDIATEL: 841 12 12 12, info@mediatel.cz.