Od středy 5.10. do soboty 7.10. najdete náš Mediatel tým na veletrhu For Gastro & HotelPVA EXPO PRAHA, Letňany. Denně od 10 do 17 hod. Můžete si na našem stánku 1A2, hala 1A vyzkoušet, jak je jednoduché díky službě Mext.cz ovládat na internetu vaše firemní informace.

V rámci této příležitosti jsme také připravili případovou studii, na které jednoduše zjistíte, jak často se jednotlivé pražské restaurace vyhledávají/zobrazují na Google, v Google mapách.

Restaurace Výtopna na Václavském náměstí, má na Google mapách jednoznačně největší počet zobrazení díky turisticky frekventovanému místu. V průměru na tuto restauraci reaguje denně 227 potenciálních zákazníků, kteří se k restauraci buď nechají navigovat, zavolají, nebo navštíví webové stránky restaurace.

Restaurace Hooters ve Vodičkově ulici má ve vyhledávání Google taktéž velký počet zobrazení díky turisticky frekventovanému místu. V průměru na tuto restauraci reaguje denně 85 potenciálních zákazníků, kteří se k restauraci buď nechají navigovat, zavolají, nebo navštíví webové stránky restaurace.

Restaurace Mánes na Masarykově nábřeží (v blízkosti Náplavky) má ve vyhledávání Google a Google mapách o něco nižší počet zobrazení. Umístění mimo samotné centrum Prahy v tomto případě hraje roli. Tato restaurace se dobře zobrazuje ve vyhledávání díky pozitivním referencím a zajímavé nabídce služeb. V průměru na tuto restauraci reaguje denně 35 potenciálních zákazníků, kteří se k restauraci buď nechají navigovat, zavolají, nebo navštíví webové stránky restaurace.

Nejste si jisti, jak se zobrazuje vaše restaurace? Potřebujete pomoct se zvýšením návštěvnosti vaší restaurace? Kontaktujte nás a rádi vám poradíme. 

 

Prazske restaurace - vyhledavani na Google - reference Mext cz

Mediatel pozvanka - veletr For Gatsro