Hledáte práci v Moravskoslezském kraji? Bydlíte v Havířově, Karviné či v Ostravě? Společnost Mediatel momentálně nabízí několik aktuálních, volných pracovních míst. Třeba hledáme právě Vás!

MEDIATEL, spol. s r.o., je perspektivní a stále se rozvíjející společnost, která je součástí mezinárodní skupiny FCR Media Holding. Máme zájem o specialisty, manažery a prodejce, kteří usilují o profesionální seberealizaci a zároveň se chtějí podílet na již započatých změnách ve společnosti.

Zajímá Vás, jak fungují sociální média? Vyznáte se v internetu? Víte co to jsou PPC kampaně? Rádi byste pracovali v příjemném prostředí s mladým kolektivem? Tak právě Vás hledáme! Naše mediální agentura se zabývá marketingem a on-line reklamou. Snažíme se, aby naši klienti byli VÍCE vidět na internetu.

Kariéra v mediatelu

Co Vám nabízíme?

  • práci primárně na HPP, obchodní zastoupení, brigádu, možnost zkráceného pracovního úvazku
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, na které přispívá zaměstnavatel
  • pevně danou pracovní dobu
  • provizi vyplácenou na měsiční bázi
  • benefity formou kafetérie

Seznamte se s nabídkou našich aktuálně volných pozic, více info najdete ZDE. Nevybrali jste si z aktuální nabídky volných míst? Pokud máte přesto zájem pracovat ve společnosti MEDIATEL, zašlete nám svůj životopis ZDE.

[su_youtube_advanced url=“http://www.youtube.com/watch?v=S3T4rcjwwWc“ width=“1000″ height=“700″ controls=“alt“ autohide=“yes“ showinfo=“no“ rel=“no“ modestbranding=“yes“ theme=“light“]

Kontakt:

Anna URBANOVÁ
HR specialist

Tel.: 257 102 502
GSM: 725 694 819
E-mail: AUrbanova@mediatel.cz

MEDIATEL, s.r.o. – pobočka Havířov
Hlavní třída 387/45 Havířov