GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě a působí v řadě zemí. V současnosti provozuje 61 prosperujících prodejen oční optiky v celé České republice.

Platformu MEXT používá GrandOptical již třetím rokem pro snadnou a rychlou aktualizaci informací o svých obchodních místech – otevíracích hodin, kontaktních informací nebo novinek a akcí. Pracují také s modulem Recenze, díky kterému mohou zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb.

„V platformě máme všech 60 našich obchodních míst. Máme sjednocen jejich název, dokážeme během několika minut změnit na všech pobočkách například otevírací dobu nebo dát informaci o akcích. Našim zákazníků se tak již nestane, že by nenašli na Googlu, Facebooku a dalších místech informaci o tom, že máme třeba o státních svátcích zavřeno. Zvyšuje se tak jejich loajalita a pozitivní zkušenost s našimi službami. Navíc máme v reálném čase přehled o jejich hodnocení jak celkového firmy, tak spokojenost po jednotlivých pobočkách. Umožňuje nám to dále zkvalitňovat naše služby“   Vanda Šípová – marketing GrandOptical.