Mobilní aplikace GPS navigace NaCesty přestavuje novinky: rozšíření mapových podkladů navigace, zlevnění map Evropy a v neposlední řadě propojení s mobilní aplikací ZlatéStránky.cz.

GPS navigace_NaCesty-stahuj aplikaci

Novinky ve vývoji navigace

Mobilní aplikace společnosti MEDIATEL GPS navigace NaCesty, která si od svého vypuštění do džungle aplikací získala téměř ihned pevné místo v žebříčcích TOP nejstahovanějších a nejoblíbenějších aplikací přichází s novinkami, které ocení všichni její fanoušci.

První ryze česká offline GPS navigace NaCesty s hlasovým naváděním, přináší mapy České republiky a Slovenska zcela zdarma. V rámci dalšího vývoje a také na základě podnětů uživatelů  jsme se rozhodli zlevnit mapy Evropy a  rozšířit mapové podklady o Střední Ameriku, střední Evropu a Mexiko.
Součástí dalšího přirozeného vývoje došlo k propojení aplikace ZlatéStránky.cz  s navigací GPS navigace NaCesty. Při vyhledávání v aplikaci ZlatéStránky.cz je v detailu každého záznamu tlačítko pro navigaci na příslušnou adresu. Všechny aplikace společnosti nyní využívají pro navigaci GPS NaCesty.

Jak funguje propojení navigace s aplikací ZlatéStránky.cz:

Uživatel hledá v aplikaci ZlatéStránky.cz a chce se do podniku nechat „odnavigovat“. Pokud má v telefonu nainstalovanou navigaci GPS NaCesty – automaticky se otevře a spustí navigace na příslušnou adresu

Pokud nemá v telefonu nainstalovanou navigaci GPS NaCesty– dostane nabídku ke stažení této aplikace.  V případě, že odmítne odmítne, bude přesměrován do jiné navigace, kterou již v telefonu používá.

Více informací o aplikaci včetně video recenze najdete ZDE