Webová stránka
a snadný online marketing

Vytvoříme vám na klíč funkční optimalizované webové stránky a k nim připravíme záznamy na Google, Facebook, Apple, Bing a dalších místech (celkem 29 záznamů) pro skvělé výsledky v lokálním hledání. Propagace zahrnuje i mapy a GPS navigace. Vše budete jednoduše řídít z jednoho místa.

Otestujte svou firmu

  • Získáte nové webové stránky. Fungující, jednoduchá a přehledná webová stránka. Plně optimalizovaná jak pro vyhledávače, tak pro zobrazení na mobilních telefonech. Bezpečná a s jednoduchou možností úprav, které zvládne každý. Samozřejmě s online dostupnými statistikami návštěvnosti.
  • Získáte vlastní internetovou adresu. Například kvetinarstvinovak.cz nebo kadernictvipraha.cz.
  • Získáte zápisy do největších databází služeb, map a GPS. Propojíme nebo vytvoříme 29 záznamů, profilů a bodů zájmu. Moje firma na Google, Google Maps, Facebook, Apple, Bing, Waze, TomTom, Instagram a více než 20 dalších míst. Podpora SEO a skvělé výsledky v lokálním hledání.
  • Získáte platformu pro správu své online propagace. Know-how největších firem jako je Google nebo Facebook v podobě jednoduché platformy. Všechny záznamy snadno aktualizujete z jednoho místa a platforma je online synchronizuje. Pro snadnou a rychlou aktualizaci informací s funkcí zamčení záznamů proti změnám zvenčí. Unikátní řešení na českém trhu.

Nejsnadnější online marketing vaší firmy — jen 1000 Kč za výrobu webu a kompletní nastavení prezentace MEXT + 600 Kč měsíčně za správu.

Nezávazná poptávka →   Časté dotazy


Co vše vám vytvoříme, napíšeme, nastavíme a spustíme?

WEBOVÉ STRÁNKY

Fungující, jednoduchá a přehledná webová stránka. Plně optimalizovaná jak pro vyhledávače, tak pro zobrazení na mobilních telefonech. Bezpečná a s jednoduchou možností úprav, které zvládne každý. Samozřejmě s online dostupnými statistikami návštěvnosti.

INTERNETOVÉ PROFILY FIRMY

Propojíme nebo vytvoříme 29 záznamů, profilů a bodů zájmu. Moje firma na Google, Google Maps, Facebook, Apple, Bing, Waze, TomTom, Instagram a více než 20 dalších míst. Podpora SEO  a skvělé výsledky v lokálním hledání.

PLATFORMU MEXT

Know-how největších firem jako je Google nebo Facebook  v podobě jednoduché platformy. Všechny záznamy snadno aktualizujete z jednoho místa a platforma je online synchronizuje. Pro snadnou a rychlou aktualizaci informací s funkcí zamčení záznamů proti změnám zvenčí. Unikátní řešení na českém trhu.

VŠE NA KLÍČ

Vytvoříme fungující texty pro webové stránky i firemní profily. SEO webu a zpětné odkazy podporující lokální hledání. Klíčová slova, rubriky, otevírací doby. 24 hodinová kontrola funkčnosti, automatický upgrade platforem.

Zaujala vás nabídka a chcete získat více informací?

Vyplňte formulář a my vás budeme telefonicky kontaktovat. Zodpovíme vaše dotazy, vysvětlíme jednoduchost platformy a společně zjistíme, jak nejlépe připravit vaši novou internetovou prezentaci.

Využít můžete také náš chat v pravém rohu této stránky.

Jsme partnerem podnikatelů již od roku 1992.

VZOROVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Podívejte se, jak může vypadat i váš web. Připravili jsme ukázkové webové stránky pro kadeřnictví, truhlářství, pizzerii, chovatelské potřeby i finanční poradenství. Připravíme je i pro vás.

Nezávazná poptávka →

Často kladené dotazy

Co vše obsahuje webová stránka?
Optimální strukturu stránky s optimalizací pro mobily a pro všechny prohlížeče, cílení na lokální zákazníky, jednoduchou administraci pro provedení změn, jednoduchou možnost rozšíření webu o další funkce nebo podstránky, lokální SEO nastavení webu + SEO linkbuilding MEXT, zabezpečená HTTPS doména, hosting s 24 hodinovou kontrolou funkčnosti, pravidelný upgrade webové platformy.
Co vše obsahuje správa mých záznamů?
Platforma MEXT, spárování, propojení nebo založení až 30 online synchronizovaných profilů a záznamů firmy, uzamčení proti případným změnám ze strany uživatelů, konkurence nebo dané služby, jednoduchou aktualizaci na jednom místě a následnou automatickou synchronizaci aktualizace do všech propojených míst.
Co znamená na klíč?
Vytvoření textů pro web i platformu MEXT, vytvoření dalšího důležitého obsahu — rubriky, klíčová slova, produkty, přizpůsobení barevnosti webu podle volby zákazníka, automatické ověření účtu Moje firma na Google, propojení platformy s Google a Facebook. SEO webové stránky a optimalizace webu i záznamů pro lokální hledání (Google, Moje firma na Googlu, mapy, vyhledávání Seznam a Bing, navigace a sociální sítě)
Proč takhle jednoduchá stránka?
Lidé dnes při hledání lokální firmy potřebují najít především rychle informaci, kterou hledají. Nepotřebují balast v podobě desítek podstránek, zbytečných textů. Dnes rozhoduje jednoduchá struktura, správná informace a rychlý kontakt. A hlavně — na mobilu musí být vše vyřízeno za pár vteřin- klik, klik, hotovo. Nikdo nechce na malém displeji dlouhé minuty hledat správné informace, během pár sekund raději takovou stránku opustí..
Proč klademe důraz na zobrazení na mobilech?
Protože většina hledání je dnes provedena na mobilních telefonech. A když web není pro mobil optimalizovaný, tak nejen že odradí uživatele, ale také ztrácí šanci na dobré místo v hledání na Google – Google nerad dává svým uživatelům špatnou službu a tak takovou stránku raději potenciálnímu zákazníkovi ani nenabídne ve výsledku hledání.
Proč jsou důležité firemní záznamy?
Protože posilují pozici vašeho webu. Naše partnerská síť je postavena tak, aby maximalizovala v očích vyhledávačů relevanci vaší firmy. A navíc — 73 % kontaktů firmy je realizováno přes jiné důležité služby, než je vlastní webová stránka. A tohle my umíme — automaticky, levně a účinně vás dostat na ta místa, ve kterých lokální zákazníci vyhledávají.
Proč je důležité mít správné a stejné informace na tolika místech?
Protože pokud potenciální zákazník nalezne různé informace a různé kontakty, začne nedůvěřovat. 35 % uživatelů raději zvolí jinou firmu. Přijdete tak potenciálně o každého 3. zákazníka.
Proč je to tak levné?
Vzhledem k jednoduchosti používaných platforem je celá výroba a nastavení velmi rychlé a nezabere tedy, kromě tvorby textů, významně větší čas. Proto může být naše nabídka takto výhodná. Mít základní a nejdůležitější prezentaci na internetu je klíčem k úspěchu a nejdražší na tomto úspěchu je lidská práce. Technologie, kterou vám umožníme využít, nahrazuje lidskou práci různých správců a webeditorů. Pokud vám dělají správu záznamů a webu agentury, najatí lidé nebo vy sami, platíte cenu za tuto práci. Díky technologiím je možné stejnou práci odvést za zlomek času a tím za zlomek ceny. 
Proč jsme si jistí, že to bude fungovat?
Vyrobili jsme již tisíce webů na platformě, kterou využívají statisíce zákazníků na celém světě. A protože platformu na správu informací využívá úspěšně v Česku přes 6 000 a celosvětově přes 2,5 milionu zákazníků. Od těch nejmenších řemeslníků po ty největší firmy.
Proč by tahle prezentace měla zrovna mně pomoci?
Máme ověřeno, že funguje, na stovkách a tisících zákazníků. Být první na Google neznamená jen být první ve výsledcích hledání mezi weby, ale hlavně mezi firmami na Moje firma na Google — a přesně sem míříme a přesně tohle umíme. Vy poskytujete lokální služby, potřebujete lokálního zákazníka a my cílíme na lokální hledání a lokální zákazíky. Vy nepotřebujete, obzvlášť v téhle době, platit tisíce měsíčně za lidskou práci třetím stranám. Web je postaven tak, aby vyhovoval uživateli a záznamy vytváříme na místech, kde se uživatelé nejvíce nacházejí a která nejvíce užívají. A pak také na takových místech, kde to dává velký smysl pro zlepšení pozice vaší stránky (SEO a linkbuilding).