Společnost MEDIATEL, mediální partner souboru březnových veletrhů FOR HABITAT, Vám přináší vstupenky ZDARMA na tradiční jarní veletrhy zaměřené na bydlení.

Milí zákazníci, přinášíme Vám vstupenky ZDARMA na soubor jarních veletrhů FOR HABITAT 2014. Využijte proto příležitosti získat inspiraci z tradičních jarních veletrhů zaměřených na nejnovější trendy v bydlen! Pokud nám navíc zašlete fotku toho, co jste viděli a nejvíce Vás zaujalo s popisem, budete zařazeni do slosování o 2lístky na květnový koncert kapely AB Project (kapely Aleše Brichty) v pražském Retro Music Hall, kde jako host vystoupí kapela Pretty Maids!


Jaro zahajuje v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech největší soubor veletrhů zaměřených na bydlení, design, interiéry a zahrady. Ve dnech 20. až 23. 3. 2014 představí současné trendy a novinky více než 550 předních českých i zahraničních vystavovatelů. Výrobci a obchodníci nabídnou řadu nápadů a inspirací pro Vaše bydlení, novinky i výrobky na míru, a zároveň i veletržní slevy.

  • FOR FURNITUREnejvětší veletrh celého souboru, jehož tématem je nábytek a bytový design
  • FOR HABITAT21. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí, který má mezi ostatními nejdelší tradici
  • FOR OFFICEsamostatný veletrh nejen o kancelářském nábytku, ale i celkovém vybavení komerčních prostor
  • FOR GARDENjediný veletrh v České republice zaměřený na zahradu jako celek, kde najdete průřez všemi službami a širokou nabídku zahradního nábytku i techniky
  • BYDLENÍ, nové projektyvýstava renomovaných developerských a realitních projektů

Připravena je pro Vás i nová mobilní aplikace PVA EXPO PRAHA, kde najdete seznam vystavovatelů, zajímavé exponáty, podrobné mapky expozic s offline navigací a další informace, které využijete předem i během veletrhů. veletrh

doprovodného programu vybíráme:

  • Design Shaker – přehlídka špičkového českého i zahraničního designu a diskusní fórum o současném designu s Bořkem Šípkem, setkání nad tématem Je design luxus?
  • Inspirace & Trendy 2014 představení čtyř světových trendů v designu poprvé na českém veletrhu (Digitální svět, Natural, Glamour, Retro)
  • Jarní favorit veletrhů – soutěž pro návštěvníky o kuchyň QUATROS s dvířky TRACHEA v hodnotě 60 000 Kč
  • Studio Kredenc – kreativní sítotiskový showroom
  • Celodenní konference – Trendy při tvorbě zahrad a Rodinná zahrada

Registrovat se můžete na webových stránkách, kde je uveřejněn podrobný program vč. on-line registrace.

Volnou vstupenku můžete získat na Facebooku ABF Bydlení:

Obrázek Kliknete

HABITAT_14_79x52_RGB