Třetí březnový víkend proběhl ve stylu největšího a jistě nejoblíbenějšího souboru jarních veletrhů: FOR HABITAT 2015, kterého je naše společnost mediálním partnerem. Letošní ročník navštívil rekordní počet 34 000 návštěvníků-byli jste i Vy mezi nimi?

MEDIATEL_FOR HABITAT 2015

Jaro zahájil, alespoň symbolicky, v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech největší soubor veletrhů zaměřených na bydlení, design, interiéry a zahrady. Ve dnech 19. až 22. 3. 2015 představil současné trendy a novinky více než 580 předních českých i zahraničních vystavovatelů. Výrobci a obchodníci nabídli řadu nápadů a inspirací pro Vaše bydlení, novinky i výrobky na míru, a zároveň i veletržní slevy.

Podívejte se na videoreportáž z Veletrhu:

Prohlédněte si fotogalerii pořadatele:

Díky partnerské spolupráci se společností ABF, s.r.o., která je pořadatelem oblíbených veletrhů, jsme měli připraveny pro naše zákazníky a obchodní partnery čestné vstupenky. Další spolupráce nejen v rámci mediálního partnerství, ale také např. formou odborné přednášky nás čeká na podzim tohoto roku a to v rámci souboru veletrhů:

  • FOR ARCH (a jeho souběžných veletrhů v termínu 15. – 19. 9. 2015) 
  • FOR INTERIOR (a jeho souběžných veletrhů v termínu 1. – 4. 10. 2015)
  • STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY (v termínu 10. – 13. 12. 2015) 

Pokud byste i Vy rádi získali čestnou vstupenku na některý z výše uvedených veletrhů, nezapomeňte sledovat náš firemní facebook, který najdete ZDE