FCR Media Group získalo firmu Volt Directories S.A. Ltd. v Uruguayi. Ta vůbec poprvé rozšiřuje pole působnosti z Evropy do Latinské Ameriky. Jako jedna z největších lokálních vyhledávácích společností v Evropě, která operuje v jedenácti zemích, má nyní FRC Media možnost rozšířit v Latinské Americe již osvědčený obchodní model.

  1. srpna, 2015 Tallinn, Estonia

FCR Media Group dnes oznámila, že převzala  Zlaté stránky a lokální vyhledávácí operace od Volt Directories S.A. Ltd. a Impresora Sudamericana (Tainol S.A.) od firmy Volt Information Sciences, Inc.
Podmínky dohody bohužel nebyly zveřejněny.

FCR Media je jedna z nejsilnějších lokálních vyhledávácích společností pro menší a střední firmy (SMB) v Evropě, operujících v jedenácti zemích. Veškeré znalosti a zkušenosti nyní poputují na rozvoj rozšiřujícího Latinskoamerického trhu.

Toto je pro FCR Media Group první krok do Latinské Ameriky. S očekávaným silným růstem online reklam, uživatelů mobilních telefonů a celkovým přístupem internetu v celé Latinské Americe, má Uruguay dobrou pozici na to, aby umožnila další expanzi FCR Media napříč kontinentem.

Volt Directory S.A. Ltd

Jako jediný poskytovatel tištěných a internetových Zlatých stránek v Uruguayi má Volt Directory S.A. Ltd velmi dobrou pozici k zavedení nových tištěných produktů a mimo jiné také rozšíření svých digitálních marketingových služeb pro malé a střední firmy (SMB) jak v Uruguayi, tak i mimo ni.

„Dobře rozvinutá a stabilní ekonomika v Uruguayi, je perfektní místo a hlavně velká příležitost, jak se dostat na nový kontinent.“
říká ředitel  FCR Media Group Jon Martinsen.

„Volt Directories má dlouhou historii a mnoho úspěchů v publikování tiskových a digitálních reklam a na tomto budeme i nadále stavět v budoucnosti.“

FCR Media bude schopna přinést úspěšný obchodní model, pomocí rozvinuté reklamní platformy a osvědčených technologií, které pomůžou ke zlepšení komunikaci se zákazníkem.

„Cena  Google AdWords™ nás díky zkušenostem dokázala dostat na pozici předního Google SMB partnera. Naše znalost Facebooku a dalších sociálních sítí a především díky prestiži našeho Managementu věřím, že můžeme přinést návratnost investic pro naše SMB klienty.“
uvádí Jon Martinsen.

Impresora Sudamericana (Tainol S.A.)

Akvizice obsahuje též cenu za nejlepší tiskařskou továrnu, která má rozsáhlé možnosti pro tisk knih, letáků a novin.
Impresora byla vůbec první Latinskoamerickou certifikovanou tiskárnou za standartních norem ISO 9001-2000, která je nyní certifikována na ISO 9001:2008.

Kromě těchto ocenění má Impresora také cenu Gold Graphic Awards za kvalitu adresářů a knih Conlatingraf (latinskoamerická konfederace grafického průmyslu) v letech 2006, 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014. Společnost tiskne Bílé a Zlaté stránky pro telefonní firmy v Karibiku a Jižní Americe. Mimo jiné i tiskoviny pro národní a mezinárodní organizace jako jsou supermarkety, lékárny a mnoho dalších podniků. Sortiment těchto vyrobených produktů ukazuje flexibilitu a vysokou kvalitu tiskového zařízení stejně tak širokou paletu tiskových papírů. „S Mezinárodní pověstí a dosavadními vztahy v Karibiku a v Jižní Americe můžeme poskytnout příležitost pro růst potenciálu Impresora Sudamericana v Uruguayi i mimo ni.“
říká Martinsen.

FCR Media Group

FCR Media Group je hlavní lokální vyhledávací poskytovatel v 11 zemích po celé Evropě. Se zaměřením na online a offline reklamu Vám přinášíme hodnotné a cenově dostupné řešení pro malé a střední firmy, které se potřebují zorientovat v rychle se měnícím světě reklamy.
Nyní máme obrat přes 75 miliónů eur a více než 1 000 zaměstnanců.

FRC Media Group působí v 11 zemích:
Švédsko, Irsko, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Finsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Rusko a Maďarsko

Kontakt:

Jon Martinsen
CEO
FCR Media
Tel.:  +372 53 015 015
E-mail: jon.martinsen@fcrmedia.com

FCR Media - facilitating commerce & relationships

Tisková  zpráva