FCR Media Group převzala společnost MTI Telefonski imenik / Zute Stranicah d.o.o., chorvatský provoz Müller Verlag. Tímto krokem FCR Media pokračuje v expanzi po celé Evropě a nyní je jedním z největších provozovatelů místních vyhledáváčů v Evropě s provozem celkem v 12 zemích.

FCR Media Group dnes oznámila, že převzala provoz místního vyhledávání MTI Telefonski imenik / Zute Stranicah doo od Müller Verlag, Norimberk Německo, čímž se celkový počet zemí, kde FCR Media působí, zvýšil na 12. Podmínky dohody nebyly zveřejněny.

Přidáním Chorvatska do portfolia FCR Media, do které patří Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Rumunsko, Irsko, Švédsko, Finsko, Rusko a Pobaltí (Litva, Lotyšsko a Estonsko), se FCR Media Group stala jednou z nejsilnějších společností zabývajících se místním vyhledáváním firem pro malé a střední podniky (SME) v celé Evropě.

MTI Telefonski imenik / Zute Stranicah je předním poskytovatelem reklamních řešení pro malé a střední podniky v Chorvatsku již od roku 1998. Nabízí kompletní škálu on-line, mobilních a tiskových řešení pro uspokojení potřeb svých zákazníků.

„Vidíme to jako velkou příležitost vybudovat silného hráče na on-line a mobilním trhu v Chorvatsku. Je to v přirozeném souladu s našimi dalšími operacemi v Maďarsku, České republice, Slovensku a Rumunsku, „řekl Jon Martinsen, generální ředitel FCR Media Group. „Věříme, že můžeme stavět na pevných základech a historii společnosti MTI a pomocí osvědčených obchodních a reklamních modelů z našich dalších operací zajistit větší inovaci produktů, která bude přínosem pro naše zákazníky v tomto rychle se měnícím podnikatelském prostředí.“

FCR Media, logo

O FCR Media Group

FCR Media Group je vedoucím poskytovatelem místního vyhledávání ve 12 zemích po celé Evropě. S našimi odbornými znalostmi v oblasti on-line a off-line reklamy přinášíme cenná a cenově dostupná řešení pro malé a střední podniky a pomáháme jim zorientovat se v rychle se měnícím světě reklamy. Skupina má nyní obrat více než 75 milion eur a zaměstnává více než 1000 pracovníků.


Kontakt pro média:

Jon Martinsen
Generální ředitel FCR Media
Tel : +372 53015015
E-mail : jon.martinsen@fcrmedia.com

AJ verzi tiskové zprávy najdete na webu FCR Media Group, přímý odkaz ZDE.