Společnost MEDIATEL rozšiřujte své služby pro malé a střední firmy a živnostníky a již v březnu pořádá úplně první FACEBOOK ŠKOLENÍ PRO FIRMY – efektivní správa, komunikace a propagace na sociálních sítích.

Mediatel_školení pro firmy

Já ten Facebook tak nemám rád

Také jste sociálním sítím a především Facebooku nepřišli zcela na chuť? Potýkáte se často s tím, jak správně psát příspěvky, kdy je publikovat a ztrácíte se v tom, jak vlastně ta Facebooková reklama funguje a proč by ji Vaše firma měla využívat? Nejste sami a právě proto jsme pro všechny zájemce připravili produktovou novinku: Facebook školení pro firmy-efektivní správa, komunikace a propagace na sociálních sítích.

 Mediatel_GB_školení pro firmy

 

 Ovládněte Facebook

Naučíte se správně komunikovat na sociálních sítích, efektivně spravovat FB stránku Vaší firmy a proniknete do tajů FB reklamy. Nemusíte mít FB rádi, ale i tak může být užitečný pro Vaše podnikání. Zjistěte jak!

Získejte certifikát

FACEBOOK ŠKOLENÍ PRO FIRMY – efektivní správa, komunikace a propagace na sociálních sítích 

Termín školení:           30. 3. 2016 od 9:00 hodin do 15:00 hodin nebo tak dlouho, dokud nezodpovíme všechny Vaše dotazy

Místo:                           MEDIATEL, spol. s r.o., Vyskočilova 1442/1b, Praha 4

Cena:                            5 000 Kč/1 osoba (druhá a další osoba z jedné firmy 4 500 Kč), maximální kapacita školení je 15 osob

Jak se přihlásit?     napište na e-mail asuska@mediatel.cz nebo zavolejte na tel. číslo +420 221 807 322
A my Vám účast potvrdíme.

Těšíme se na Vás
Tým společnosti MEDIATEL, spol. s r. o.

událost

 

 

Facebook školení pro firmy najdete také jako „událost“ na Facebooku, přímý odkaz ZDE.