Exportní trh České republiky podpoří nový on-line i tištěný katalog s názvem Czech Exporter, který je určen společnostem působícím na našem území zaměřující se na vývoz svých služeb, produktů či projektových řešení. Díky spolupráci společnosti MEDIATEL s nejvyužívanějším mezinárodním vyhledávacím portálem EUROPAGES se tak informace o českých exportérech dostává ročně k miliónům obchodníků po celém světě.

Czech Exporter

V rámci inovovaného katalogu Czech Exporter přináší společnost MEDIATEL nové možnosti a služby v oblasti komunikace společností zaměřených na export domácích komodit na zahraniční trhy. S odbytem a přímým kontaktem na importéry a odběratele může významně pomoci speciální zápis podpořený také v mezinárodním B2B katalogu s dlouholetou tradicí s názvem EUROPAGES. Všechny zápisy zprostředkované a poskytované společností MEDIATEL jsou v katalozích publikovány v několika světových jazycích od angličtiny až po čínštinu.

Zápis v tištěné verzi katalogu je společnostem, které projeví o umístění kontaktů v on-line vyhledávacích portálech, nabízena jako přidaná hodnota zcela bezplatně. Jeho distribuce je cílena na zastupitelské úřady všech zemí působících na území České republiky, na obchodní komory a významné zprostředkovatele mezinárodního obchodu.

Na trh tak přichází jediná koncepční služba zaměřená na podporu exportního trhu, která kombinuje on-line distribuční kanály, přímé oslovení VIP respondentů díky tištěnému katalogu a navíc oslovuje zápisem v mezinárodním vyhledávacím portálu cíleně velké množství významných odběratelů.

Více o produktu:


Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
tel.: +420 221 807 258