Objednejte MEXT online

Budete častěji a lépe vidět na internetu, jednoduše sdělíte novinky, zlepšíte vnímání vaší firmy a získáte více zákazníků z lokálního hledání.
S platformou MEXT opravíte a vytvoříte až 30 záznamů v partnerské síti najednou.

76% lidí, kteří použili na internetu hledání ve svém okolí, navštívilo danou provozovnu v průběhu toho samého dne a 28% z nich ten den nakoupilo.

Nový ceník naleznete ZDE

Jednoduché ukončení smlouvy

Stačí, když nezaplatíte objednávku na další období (můžete zvolit buď měsíční nebo roční období) a vaše smlouva a čerpání služby bude automaticky ukončena.

Bez jakýchkoli sankcí, poplatků a výpovědních lhůt! 

Vždy správné informace o vaší firmě

S MEXT opravíte a aktualizujete zásadní údaje o své firmě na internetu jednoduše z jednoho místa – až na 30 různých službách jako je Google, Facebook a mnoho dalších.

Nepřijdete tak již o zákazníky, kteří  by vás nenašli nebo dostali nesprávné informace

Více zákazníků z vašeho regionu

Budete častěji a lépe vidět v lokálním vyhledávání, zobrazíte svoji nabídku více zákazníkům z vašeho okolí. Nastartujete svou prezentaci na Googlu, Seznamu a Bingu.

My vám pomůžeme s kompletním vytvořením a nastavením.

Často kladené dotazy

Proč jsou mé firemní zápisy špatně?
Zápisy ve službách jako je Google, Facebook, Apple, Waze, TripAdvisor, Instagram a další získávají informace z různých veřejných zdrojů, agregátorů dat a díky zpětné vazbě uživatelů.

Nabídnou pak uživatelům ty informace, které považují za nejpřesnější nebo které mají uloženy jako nejnovější. Spousta služeb včetně té nejdůležitější – Google, umožňuje svým uživatelům (vašim zákazníkům) navrhnout lepší údaje o firmě a tyto změny pak automaticky promítne do svých dat. Je ověřeno, že pokud nejsou záznamy aktualizovány a kontrolovány, v průběhu několika málo týdnů se začnou v jednotlivých službách měnit z mnoha různých důvodů. A tyto nekontrolované informace jsou příčinou ztráty až 50% potenciálních obchodů (v závislosti na oboru), které díky nim firmy ztrácí. Proto velké firmy a agentury investují miliony korun ročně do údržby dat a jejich aktualizace.

A většina malých a středních firem tyto věci ani netuší, natož aby je prováděly. S MEXT máte jedinečnou příležitost hrát první ligu v této disciplíně bez jakýchkoli zvláštních dovedností nebo velkých investic.

Proč aktualizovat své zápisy pomocí MEXT?
Správné informace jsou však nesmírně důležité. Jak pro vaše zákazníky, tak pro vyhledávače, které neustále porovnávají správnost a relevanci vašich informací, údajů a kontaktů v celém internetu. Špatný telefon, nesprávný název nebo negativní recenze ovlivní až 35 % uživatelů, kteří raději zvolí jinou firmu. A ovlivní také vyhledávače, které zobrazí přednostně takové záznamy firem, které jsou aktuální, konzistentní a správné.

Dnes musíte každý záznam udržovat ručně a zvlášť pro každou službu. Mnohdy ani nevíte, kde záznam máte, kdo k němu má přístup a jak jej aktualizovat.Udržet informace správně, pravidelně je kontrolovat a aktualizovat je časově náročné, složité a zabere spoustu vašeho času.

Díky službě MEXT odpadá tato zdlouhavá a složitá práce. Mext vám umožňuje z jediného místa kontrolovat, vylepšovat a aktualizovat zápisy vaší firmy v celé partnerské síti MEXT z jediného místa – až na 30 různých místech internetu. Často během několika sekund po zadání požadavku na aktualizaci do systému. Kromě této funkce, která vám ušetří hodiny práce měsíčně, MEXT také zabraňuje možnosti úpravy vašich firemních zápisů neautorizovanými osobami a umožňuje rozšíření zápisů o pokročilý obsah — fotografie, videa, otevírací doba, mimořádná otevírací doba, nabídky a další.

Co se stane, když neprodloužím své předplatné služby MEXT?
MEXT nedrží vaše data jako rukojmí. Zrušením předplatného MEXT nepříjdete o aktualizace, které jste pomocí této služby provedli. Pokud zrušíte své předplatné, nebude již možné aktualizovat vaše firemní informace a nabídky z jediného místa pomocí služby MEXT. Vaše firemní data již nebudou uzamčeny proti případným změnám neautorizovanými osobami, což povede k tomu, že se budou v čase měnit.

Jak to funguje

1. krok
Vyberte si licenci

Vyberte si rozsah licence, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a periodu platby. V rámci jednorázové roční platby získáváte 2 měsíce zdarma. Všechny licence MEXT jsou aktivní na následujících 12 měsíců (nelze je zakoupit na kratší období).

2. krok
Aktivace licence

Po objednání licence vám zpřístupníme administraci MEXT a automaticky založíme nebo autorizujeme váš účet Moje firma na Google a propojíme s platformou.

Ihned tak můžete aktualizovat a spravovat svoji internetovou prezentaci v celé partnerské síti a automaticky se všechny údaje sjednotí. To vše z jediného místa s jediným přihlášením.

 

3. krok
Optimalizované nastavení a servis

Budeme vás kontaktovat a domluvíme se společně na podkladech. Připravíme pro vás do 5 pracovních dnů nové optimalizované texty, klíčová slova, konkureci apod. podle rozsahu vaší zvolené licence. Vše do platformy zadáme, nastavíme a propojíme. Pokud nemáte svou stránku na Facebooku, vytvoříme vám ji (licence Professional a Ultimate).

Pravidelně s vámi budeme konzultovat výsledky, navrhovat úpravy a provádět potřebné aktualizace za vás.