Mobilní aplikace GPS navigace NaCesty, která je první svého druhu v České republice bojuje o titul Aplikace roku 2015. Podpořte ji i Vy a hlasujte do 20. 5.  prostřednictvím www.aplikaceroku.cz !

App_roku-2015-podpis-800x182_nepruhledne

První česká offline navigace pro mobilní telefony s mapami ČR a SR zdarma – GPS navigace NaCesty úspěšně zdolala 1. část internetové ankety o NEJ mobilní aplikaci roku 2015 – nominaci- a nyní bojuje ve finále.  App-ka společnosti MEDIATEL, která se od svého vypuštění do džungle mobilních aplikací  obratem zařadila mezi TOP aplikace,  nyní soutěží s takovými aplikacemi jako např.: Sazka, Modré Brno či  Kalorické tabulky.

Podpořit své oblíbené aplikace můžete prostřednictvím webových stránek www.aplikaceroku.cz až do 20. května 2015. Hlasováním se navíc automaticky zúčastníte soutěže , ve které může vyhrát zajímavé ceny, např.:  Samsung Galaxy A5 (více info o cenách ZDE).

Patříte mezi fanoušky naší GPS navigace NaCesty? Podpořte ji a hlasujte na webových stránkách www.aplikace roku.cz v sekci Životní styl.

Více informací k mobilní aplikaci
GPS navigace NaCesty najdete ZDE

App_roku-2015-hlasovani_tlacitko_01

Výsledky internetové ankety Mobilní Aplikace roku 2015 budou vyhlášeny 17. června.
Děkujeme za podporu.