Nenechte si ujít speciální koncert v pražském klubu Retro Music Hall v Praze a přijďte si užít českou rockovou legendu! Těšit se můžete nejen na songy z úspěšného nového alba Údolí sviní, ale samozřejmě také na další oblíbené hity.

24. 9. 2013 od 19:30hod až do pozdních nočních hodin je pro Vás nachystána pořádná rocková nálož, kterou uvede předskokan – nově zformovaná kapela Kranz-Jiří Schellinger revival band. Pozvání na koncert přijal další špičkový zpěvák – Petr Kolář.

Hlavním partnerem koncertu a současně nová podpora v propagaci kapely nejen na internetu je společnost MEDIATEL-VÍCE ZÁKAZNÍKŮ, která spolu s Radiem Beat fanouškům „pana ÁBÉ“ pro tento i další koncerty, které potrvají až do poloviny prosince, přinese fanouškům mimo fotek z koncertů a videoreportů i možnost vyhrát vstupenky a další zajímavé ceny v soutěžích.

Aleš Brichta s kapelou vystoupí v Praze poprvé od křestu nového alba, které se těsně po vydání stalo nejprodávanější deskou v ČR a bylo oceněno dvojplatinovou deskou, za 24 000 prodaných kusů. Celkem 10 nových písní vzniklo za spolupráce muzikantů: Štěpán Smetáček, Lukáš Varaja, Zbyněk Haase a David Vaněk. Není třeba dodávat, že autorem všech textů je Aleš Brichta.

Společnost MEDIATEL, s.r.o. je stabilní firma s 20 letou tradicí se sídlem v Praze na Brumlovce a regionálními středisky napříč Českou republikou. Svým klientům dokáže společnost Mediatel optimalizovat firemní komunikaci v tradičních i elektronických médiích.

„Přivedeme Vám více zákazníků prostřednictvím široké nabídky moderních marketingových řešení. Vytvoříme Vám např. webové stránky optimalizované pro vyhledávač Google nebo multimediální prezentaci zahrnující profil v on-line katalogu firem na zlatestranky.cz, natočíme video a přivedeme Vám požadovaný počet uživatelů. Od samotného počátku svobodného podnikání u nás jsme pro naše zákazníky tradičním a důvěryhodným partnerem. Naším cílem je přispívat nejen k úspěšnému rozvoji jejich byznysu, ale i celkově podpořit drobné a střední podnikání v České republice.“ představuje společnost Luboš Čipera, jednatel firmy.

[mp3t track=“http://www.mediatel.cz/wp-content/uploads/2013/09/Ales-Brichta-Band-Mediatel-30.mp3″]

Kontakt pro média:

Vladimír BUŤA
Marketing Director

MEDIATEL, spol. s r.o.
e-mail: vbuta@mediatel.cz
mobil: +420 602 114 189
tel.: +420 221 807 258

www.mediatel.cz
www.vicezakazniku.cz
facebook.com/mediatel.cz