Aktualizace firemních údajů na internetu zdarma!

Hledáte možnost, jak ovládat změny a aktualizace firemních informací na internetu? Vaše firma ještě není v mobilních navigacích?

Půjčíme Vám naši službu na 30 dnů zdarma. Budete mít možnost si otestovat všechny možnosti, které služba nabízí. Žádná omezení, žádné vypnuté funkce (kromě délky na vyzkoušení).

 

 

 

 

 

 

 

Jaká dobrodružství zažijete:

  • aktualizujeme vaše firemní informace až na 20 místech na internetu
  • umístíme vaši firmu do map a mobilních navigacích
  • můžete aktivně komunikovat novinky pomocí akční zprávy
  • všechny firemní informace (otevírací doba, novinky, popis vaší činnosti) se propisují na internet téměř okamžitě
  • statistiky – můžete sledovat výkon naší služby, uvidíte, jak pro vás pracuje

Jak můžete získat službu na zkoušku. Vyplňte níže uvedený formulář. Založíme vás do systému a pošleme přístupové údaje. Od toho dne můžete testovat službu po dobu 30 dnů zdarma. Po uplynutí zkušební doby bude služba ukončena a data se smažou.

 

Vyplňte formulář a máte službu zdarma

E-mail*

IČ*

Název firmy*

Adresa firmy*

Telefon*

Můžete nám pomoci a najít Vaši firmu na zlatestranky.cz.
Zde prosím vložte URL stránky s vaší firmou.


nápověda      

* Označuje povinnou položku

 

 

Ukázky platformy Moje firma

Moje firma – Informace o zákazníkovi

Díky zákaznické nástěnce v platformě Moje firma máte přehled o výkonu zakoupených produktů u Mediatelu. Z jedné úvodní stránky se můžete rozhodnout, jakou aktivitu potřebujete vyřešit. Pod kontrolou budete mít i Rozšířený obsah, Uživatelský obsah a Statistiky.

Moje firma – Statistiky návštěvnosti

Z platformy Moje firma se jednoduše dostanete ke hromadným statistikám produktů, které máte u společnosti MEDIATEL zakoupeny. Porovnáváte výkon za jednotlivé období u profilů na ZlatéStránky.cz, u webových stránek a měřeného telefonního čísla.

Moje firma – Rozšířený obsah

Z platformy Moje firma si mohou zákazníci společnosti MEDIATEL rozšiřovat a následně na 1 klik distribuovat své online prezentace o doplňkové informace typu: Kontaktní osoby (správa kontaktních informací na zaměstnance), Produkty (produktový katalog), Události (kalendář akcí), Soubory ke stažení, Články (blog a aktuality), Často kladené dotazy, Menu (meníčka pro restaurace).