Mobilní aplikace ke stažení | Zdarma | MEDIATEL, spol. s r.o.
Ikona telefonního sluchátka 841 121 212

Mobilní aplikace ke stažení

Nabízíme řadu specializovaných mobilních aplikací, díky kterým budete mít potřebné kontakty a informace vždy u sebe. Najděte a vyberte si ten správný kontakt podle hodnocení kvality, nebo dostupnosti a rovnou si z vámi zvolené aplikace zavolejte. Tyto aplikace jsou ke stažení zcela ZDARMA.

ZlatéStránky.cz

Hledáte nejbližší lékárnu či advokáta a jediné co máte u sebe je váš „chytrý“ mobilní telefon? Přinášíme vám praktické řešení v podobě mobilní verze ZlatéStránky.cz.

GPS NaCesty – offline navigace

Česká offline navigace ZDARMA ve vašich chytrých mobilních telefonech a tabletech. S hlasovým ovládáním v češtině a slovenštině Vás provede na cesty Českou republikou a Slovenskem. Další Evropské mapy je možné zvlášť dokoupit.

Chci Taxi

Pokud hledáte nejbližší taxi službu a chcete mít co nejjednodušší možnost jak si vybrat, pak je aplikace Chci Taxi právě pro vás. Aplikace sama zjistí vaši pozici a nabídne taxi ve vašem okolí.

Kde jíst a pít

Už jste vyzkoušeli všechny restaurace a bary ve vašem okolí? Podívejte se, kde všude se můžete dobře najíst a napít. Vyberte si podle lokality nebo hodnocení od jiných uživatelů.

Zdravotnický průvodce

Potřebujete nutně najít nejbližší lékárnu? Stalo se zranění vám nebo vašemu zvířecímu miláčkovi a hledáte, kde je nemocnice či veterina? Zdravotnický průvodce po České republice vám lehce pomůže.

Noční stránky

Restaurace, pivnice, bary, kluby, kasino, poker, služby pro dospělé a taxi, to vše najdete v přehledném průvodci nočním životem po České republice.

Nechte si zdarma poradit

Firma
Jméno (povinné)
E-mail (povinné)
Telefon

Text (povinné)